Marikon - Prezenty, Upominki, Pamiątki, Sklep internetowywczytywanie strony

Kubki z kolorowym nadrukiem

Kubki towarzyszą nam przez cały rok, są z nami od rana do wieczora, w domu i w pracy. Kubki do kawy, kubki do herbaty, zależy co kto lubi. Wielu ludzi ma nawet swoje ulubione kubeczki. Zapewne niejednokrotnie spotkaliście się z sytuacją gdy ktoś użył Waszego ulubionego kubka... Zgroza i włosy dęba stają.. Ale nic to, mamy na to rozwiązanie. Po prostu zrobimy na kubku piękny personalizowany nadruk. I nikt już nie pomyli kubeczków !  Dodatkowym bonusem będzie cieszący oko wygląd, inspirująca lub zabawna treść. Taki kubek każdy chciałby mieć, i na pewno każdy chciałby dostać jako prezent.

Dlatego przygotowaliśmy wzory na kubki na przeróżne okazje: dzień babci, dzień mamy, dzień taty, dzień dziadka, urodziny, imieniny, dla dziecka, dla nauczyciela, dla grzybiarza i wiele wiele innych. Sądzimy, że każdy może znaleźć coś dla siebie. A gdyby jednak nie - to zawsze można do nas napisać, i spróbujemy przygotować rysunek na zadany temat.

Często spotykamy się z pytaniem o trwałość nadruku, zwłaszcza jeżeli ktoś chce myć kubek w zmywarce. Nie ma problemu - nadruk jest odporny, nie zmywa się. Kubki są zdobione metodą termosublimacji. Dzięki temu druk jest trwale związany z materiałem kubka, tak jakby wtopiony w kubek. W dodatku jest zabezpieczony cienką, niewidoczną warstwą poliestru. To daje odporność i trwałość. Same kubki sprowadzamy od najlepszych dostawców, nie stosujemy tanich chińskich zamienników. 

Inne częste pytanie, to czy można wydrukować zdjęcie?  Oczywiście, można to zrobić. Mamy możliwość wykonania dowolnego nadruku na kubku, możemy wstawić zdjęcie do rysunku, zrobić wydruk samego zdjęcia. Kubek ze zdjęciem to dość powszechny temat - takie kubki zamawiają zakochani na Walentynki ( i nie tylko!), wnuki dla babć, rodzice dla dzieci. Możemy wykonać kubek z nadrukowaną pracą-rysunkiem waszego dziecka, w ten sposób ocalona zostanie od zapomnienia, a dziecko będzie dumne, że jego własnoręczna praca jest tak wyeksponowana. No a rodzic też będzie mógł się pochwalić jak zdolną ma pociechę, kiedy w pracy postawi sobie taki kubek na biurku.

Możliwości jnadruku na kubkach jest wiele, zapraszamy więc do korzystania i zamawiania.